Erenler Su Kaçağı Tespiti

Erenler Su Kaçağı Tespiti


Erenler su kaçağı tespiti ihtiyacınız olduğunda taleplerinizi iletebilir, kırmadan hızlı tespit yapan çözümlerle hizmet alabilirsiniz.
Su Kaçakları Belirtileri
Bir alanda su kaçaklarının olduğunu çeşitli şekillerde anlayabilirsiniz. Sıralama yapmak gerekirse:

  • Sızıntı görünen bir duvar vardır. Yani parlama şeklinde su akıntısını kolayca fark edebilirsiniz.
  • Su akıntısı olan alanda su birikintileri görülebilir. Oluşan birikinti miktarı değişken yapıdadır. Yeni başlayan birikintiler hafif su görüntüsü verirken bazı alanlarda çok daha fazla birikinti meydana gelebilir. Çok birikinti genelde görünmeyen yerdedir.
  • Görünmeyen yerlerdeki birikintiler kokuya  neden olur. Kötü koku hafiften küflenme ile beraber de görülebilir. Bu durum zarar da anlamına gelir. Özellikle o kısımda bir eşya varsa bu maddi zarar anlamına gelir.
  • Duvarlarda kabarcıklar  oluşabilir. Bölgesel şişmeler yaygın görülen belirtilerdendir. Renk değişimi de buna eklenebilecektir.
  • Koli vs. malzemeler varsa ıslanma görülecektir.
Erenler su kaçağı tespiti başvurularınızı bu belirtileri de dikkate alarak ileri teknoloji alet kullanarak yapmaktayız.
Banyo Su Kaçak Tespiti
Banyolarda su kaçaklarına sıklıkla rastlanmaktadır.  Su tesisatının zemin altında vs. kurulduğu bu alanda kaçak olan yerin tespitinin akabinde  hızlı şekilde onarım da yapılmaktadır. Onarım yapılacağında  bir alan sınırlı olarak kırılabilir. Her zaman bu kırma işlemine gerek kalmasa da zeminde sınırlı alan çizgilere göre çıkarılır ve yeniden yerine takılır. Bu çıkarma takma işlemleri yapılırken su kaçak tespitlerinin akabinde çözüme odaklanılarak en iyi ve hızlı sonuç gerçekleşmektedir. Adapazarı merkezli firmamız, hem Sakarya’da hem de diğer ilçelerde, ayrıca komşu ilçelerde  hizmet vermektedir.
Hastanelerde Su Kaçakları ve Riskleri
Erenler su kaçağı hastanelerde olduğunda ortamda kolay zararlı madde üretimi oluşabilir. Bu zararlı madde daha da çok zarara neden olmasın diye hızlıca çözülmesi gereken bir durumdur. Bir sağlık kurumunda bakteriler  virüsler  özellikle de salgının küresel düzeyde olduğu dönemde epey kritik bir hal almıştır. Hijyen durumlarının ihlal edilmesi yayılan hastalıklara zemin yaratır. Bir su kaçağı olan alanın fark edilmemesi durumu istenmeyecektir.
Ev Su Kaçak Tespit Onarım
Evlerdeki su kaçaklarının tespiti için arayabilirsiniz. Aramalarınızda nerede bir su kaçağı olduğunu bulamadıysanız ve çözülmeyen durumlar varsa anında hizmet veriyoruz.  Memnun kalan müşteriler bizim kurumsal hedefimizdir ve kurumsallıktan da asla vazgeçmemekteyiz. Biliyoruz ki kurumsallıkla ancak ilerlememiz olacaktır.
İş Yeri Su Kaçakları Onarım
İş yeri su kaçağı onarımı ofislerde, plazalarda, kamu alanlarında vs. gereken bir durumdur. İş yerinizde oluşan kaçakların tespitinde ibreler sayesinde nem ve ıslaklık, sıcaklık tespitleri ile yönlendirmeler yapılmaktadır. Bir iş yerindeki su kaçaklarının yeni müşteri kayıplarına yol açması durumu görülebilir. Bir yerde koku olursa malzemeler zarar görürse su kaçakları zarar vermiş demektir. İş yeri malzeme zararında ilk müdahalelerde doğru uygulamalar da önemlidir. Su kaçak alanlarını fark edince  hemen oradaki malzemeleri yok etmelisiniz.