Geyve Su Kaçağı Tespiti

Geyve Su Kaçağı Tespiti


Adapazarı merkezli Bilimiş Tesisat olarak yılların verdiği tecrübe ve son derece teknolojik yeni nesil teçhizatımızla kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti vermekteyiz.
Firmamız Adapazarı merkezli olup tüm Sakarya ilçelerine 7/24 her türlü tesisat hizmeti vermekteyiz. Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek olup son derece teknolojik ve yeni nesil cihazlarımızla ve alanında özel yetişmiş ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Tesisatlar bir süre sonra yenilenmediği için arıza vermeye başlar. Bu nedenle arıza verdiğinde kaçağın tespit edilmesi ve sadece arızanın olduğu yerin kırılarak onarılması gerekmektedir. Su kaçağının tespit edilmesi oldukça zor bir konudur. Çünkü birçok yerin ıslanmasıyla birlikte merkezin nere olduğunu öğrenmek için ıslanan tüm yerin kırılması gerekebiliyor. Firmamız işi kolaylaştırmak ve sadece arızanın olduğu yeri tespit ederek kısıp onarmak için tekneolojiyi yakından takip ediyor ve son teknolojik ürün olan yeni nesil cihazla Geyve su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti veriyor.
Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

  • Su faturası olduğundan fazla gelmeye başladıysa,
  • Tüm musluklar kapalı iken bile sayacınız dönmeye devam ediyorsa
  • Alt dairenin mutfak, banyo veya tuvaletinde sararmalar meydana geldiyse,
  • Duvarlarda, rutubet oluşmaya başladıysa ve nem varsa,
Bu durumlarda su kaçağının olabileceği akla gelmelidir. Su kaçağı nedenlerinin bilinmesi gerekir ki sorunu çözmek için gerekli adımların doğru atılması gerekir. Bu durumda sizin kaçağı tespit etmeniz oldukça zordur. Firmamızın iletişim sayfasındaki telefonu arayarak kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti talep edebilirsiniz. Anlaşıldığı randevu saatinde profesyonel ekibimiz modern teçhizatı ile verilen adrese gider ve ilk etapta suyun sızdığı merkezi tespit eder. Bunun için yeni nesil teknolojik cihazı kullanarak kırmadan kaçağın merkezini tespit eder ve sorunun kaynağını bulduktan sonra direk merkezi küçük bir kırma işlemi ile  arızalı tesisatı çıkarıp yenisiyle değiştirir ve size tesisatınızı sağlam olarak teslim eder.
Firmamız Geyve su kaçağı tespiti firması olarak tüm yaptığımız işin arkasında duruyoruz ve garantili hizmet veriyoruz. Yaptığımız işte sorun yaşadığınızda ücretsiz tadilat yapıyoruz.