Kaynarca Su Kaçağı Tespiti

Kaynarca Su Kaçağı Tespiti


Kaynarca su kaçağı tespit ve onarım firmamız yılların verdiği bilgi birikimi ve uzman ekibin tecrübesi ile Kaynarca halkına ve yakın çevresine kırmadan su kaçağı tespit ve onarım hizmeti vermektedir.
Binalardaki tesisatlar zamanla yıpranır ve yıpranan tesisat sızıntıya sebep olur. Su sızıntısına neden olan arızanın bir an önce giderilmesi gerekir. Çünkü bir alt kata sızan su duvarları çürütür ve rutubete neden olarak koku yapar. Bu sızıntının nereden kaynaklı olduğunu bulmak için iki yol vardır. Birincisi duvarı kırarak deneme yanılma yöntemiyle kaçak bulunur. Bu durumda su kaçağı tespiti oldukça zor olur ve birçok yerin kırılmasına neden olur. İkinci yöntem olarak da termal kameraların yardımıyla direk kaynağın merkezini bulmak ve küçük bir kırımla arızayı çözüme kavuşturmaktır.
Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Merkezini tespit edemediğiniz tesisatınızda sızıntınız varsa firmamızdan destek alabilirsiniz. Uzman personelimiz önce keşif yaparak arızanın nereden kaynaklı olduğunu bularak çözüme kavuşturur. Son derece teknolojik ve termal kamera sistemiyle çalışan personelimiz kısa sürede termal kamera sayesinde sorunu çözebilmektedir. Aynı zamanda nokta atışı olarak arızanın kaynağını bulabildiği için fazla kırmadan su kaçağı tespitini ve onarımını yapmış olur.
Garantili Su Kaçağı Tespit ve Onarımı
Vermiş olduğumuz hizmetin daima arkasındayız. Su kaçağı arızalarında firmamızdan hizmet aldığınızda Kaynarca garantili su kaçağı tespiti ve onarımını yapar ve yaptığımız işe garanti veririz. Firmamızın hizmetinden sonra aynı yerden tekrar bir kaçak olması durumunda ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin ne kadar sağlam olduğunu bildiğimiz için bu garantiyi verebilmekteyiz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
Kaynarca su kaçağı tespiti fiyatları arasında firmamızın verdiği fiyatlar daima rakip firmalara göre bir tık daha düşüktür. Çünkü firmamızın prensibi en uygun fiyata kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti vererek müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizin referanslarıyla gelen yeni müşteriler edinmektir. Sizin de merkezini bulamadığınız su kaçağı sorununuz var ve içinden çıkamıyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamızın sitesindeki iletişim sayfasında bulunan numarayı arayarak firmamızdan destek almak olacaktır.