Kocaali Su Kaçağı Tespiti

Kocaali Su Kaçağı Tespiti


Su kaçağı tespiti firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile aynı zamanda alanında uzmanlaşmış personelimizle Kocaeli bölgesinde yeni nesil araçlarla kırmadan su kaçağı arıza tespiti yapıyor.
Yeni yapılan binalarda su tesisatının ne kadarda iyi yapılmış olursa olsun belli bir süre sonra farklı sebeplerle farklı yerlerden arışa meydana gelebilir. Çünkü her borunun bir ömrü vardır ve zamanla çürümeye yüz tutar ve patlak verir. Özellikle kompleks yapılardaki meydana gelen kaçaklardan meydana gelen su sızmaları sonucu alt kattaki daireler sudan zarar görür ve kompleks yapılarda sızıntının tespiti oldukça zor olur. Bu nedenle kompleks yapılarda sızıntının özel termal kameralarla tespit edilmesi gerekir. Firmamız özel termal kameralarla Kocaeli kırmadan su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece arızanın olduğu yeri kırarak kısa süre içinde arızayı giderir.
Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Her türlü kaçak tespiti için firmamıza başvurduğunuzda alanında uzman personelimiz son teknolojik cihazlarla randevu saatinde gelerek işe başlar. İlk olarak arızanın nereden kaynaklı olduğunu tespit etmek gerekir. Bunun için de özel termal kamera sistemiyle arızanın çıkış noktasını tespit eder. Böylelikle hiçbir yeri kırmadan arızanın tespit edilmesi sağlanmış olur. Tadilat aşamasına geçen ekibimiz sadece arızanın merkezini kırarak boruların değişimini gerçekleştirerek hem kısa yoldan su kaçağı arızasını gidermiş olur hem de daha az yeri kırarak masrafı düşürmüş olur.
Su Kaçağı Tespiti ve Tadilatında Garantili Hizmet
Firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile daima yaptığı işin arkasında durmaktadır ve garantili Kocaeli su kaçağı tespiti ve tamiri yapmaktadır. İşinde kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren firma personelimiz işini yaparken fazla kırmadan dökmeden ve zarar vermeden işini bitirir ve temizliğini yaparak işi tertemiz bir şekilde size teslim eder ve yaptığı işede garanti verir. Aynı işi farklı firmaya verdiğinizde daha fazla fiyata mal olacaktır. Bu nedenle firmamızı aramadan asla işi kime vereceğinize karar vermeyin. Firmamızın prensibi en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vererek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektir.