• Telefon

    0537 837 31 93

  • E-Mail

    info@bilimistesisat.com

  • Teklif Formu

Endoskopi İle Görüntüleme

Kırmadan Boru Açma Boru Çatlak Görüntüleme Endoskopi Video Kamera Açma

İşlem Nasıl Gerçekleştirilir?

Kırmadan tıkanıklık açma işlemi nasıl gerçekleştirilmektedir? Öncelikle bunun için yurt dışından ithal edilen ve uzman personelin 
kullanabildiği robot tıkanıklık açma cihazları kullanılmaktadır. Ancak bu cihazlar kullanılmadan önce gider borularının görüntüleme cihazlarıyla incelenmesi gerekmektedir. 
Bunun nedeni, tıkanıklığa neden olan cismin ne olduğunun tespit edilmesidir. Cismin içeriği doğru olarak saptanırsa müdahale de o derece isabetli olacaktır. 
Bazı tıkanıklıklar sertleşmiş kağıtlardan, bazı tıkanıklıklar sert bir cisimden, bazı tıkanıklıklar da beton parçalarından meydana gelebilmektedir. 
Sertleşmiş kağıtlar borunun içinde parçalanır ve o şekilde sistemden uzaklaştırılır.
 
Pimaş tıkanıklık noktası ile karşı karşıya hatalı modern cihazlar algılar . Yanikırma işlemininalan tıkanmıştır ucuna almak için yapılması gerekir . 
Ayrıca bir tüp içerisindedüzenli kameranın açıkçasorunun kaynağı görünür. Makineyi kanal açma sonra kanala gönderilir. Nerede tıkanıklık o madde parçalanır . 
Parçalama işlemi sırasında borunun kullanımı için herhangi bir zarar verir. Bu anda kullanılan yüksek basınçlı yıkım makinelerinin yağlanması kaynaklanan bir sorun varsa . 
Yağlama tıkanıklık genellikle otel ve restoran mutfaklarında oluşur . Bulaşıkları yıkarken bütün yağların kanalizasyona gönderilen , çünkü . 
Bu nedenle tıkanıklıkları ile atık boruları , ana boru içinde ortaya çıkabilir. 
Yüksek basınçlı su özel olarak tasarlanmış ekipmanları ile kaldırılır Bu blokajlar .

Endoskopi İle Görüntüleme